ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 14598146
*
nr 1459 8146
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. Composition. Signed. Mixed media, outer dimensions including frame: 70x55 cm,
MIXED MEDIA, Komposition. Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.
Droit De Suite
Estimate:
600
Sold:
SEK 900
Auction date:
Monday April 4 2022
at 20:12:06
- Bid history
Time
Bidder
Bid
3/4 16:54:50
1
200 kr
4/4 19:57:13
2
150 kr
4/4 19:57:13
1
200 kr (Robot)
4/4 19:57:35
2
250 kr
4/4 20:01:15
1
300 kr
4/4 20:02:05
1
350 kr
4/4 20:02:16
2
400 kr
4/4 20:03:12
2
600 kr
4/4 20:03:45
1
450 kr
4/4 20:03:45
2
500 kr (Robot)
4/4 20:04:25
1
600 kr
4/4 20:04:25
2
600 kr (Robot)
4/4 20:05:07
1
700 kr
4/4 20:06:28
2
800 kr
4/4 20:07:06
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
tomorrow
1 juli at 20:14
*
Tomasz Holuj
Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.
Läs om budbetjänten
nr 1459 8146
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Tomasz Holuj (b. 1947), Poland. Composition. Signed. Mixed media, outer dimensions including frame: 70x55 cm,
MIXED MEDIA, Komposition. Signerad. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 70x55 cm
Tomasz Holuj, Polish painter, born in Krakow 1947.
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 900 |
Auction date: |
Monday April 4 2022 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
3/4 16:54:50 | 1 | 200 kr |
4/4 19:57:13 | 2 | 150 kr |
4/4 19:57:13 | 1 | 200 kr (Robot) |
4/4 19:57:35 | 2 | 250 kr |
4/4 20:01:15 | 1 | 300 kr |
4/4 20:02:05 | 1 | 350 kr |
4/4 20:02:16 | 2 | 400 kr |
4/4 20:03:12 | 2 | 600 kr |
4/4 20:03:45 | 1 | 450 kr |
4/4 20:03:45 | 2 | 500 kr (Robot) |
4/4 20:04:25 | 1 | 600 kr |
4/4 20:04:25 | 2 | 600 kr (Robot) |
4/4 20:05:07 | 1 | 700 kr |
4/4 20:06:28 | 2 | 800 kr |
4/4 20:07:06 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik komposition poland polen polish polsk tomasz holuj vattenfärg
-
6393 MIXED MEDIA
Elin Höglund-Svanholm (1914-2010), Sweden. Dancer...//
Auction ends
tomorrow
1 juli at 20:14